Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Hoxter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки Hoxter — німецька якість для українських будинків

Hoxter — бренд камінів родом із Німеччини. Діяльність компанії бере початок у 2009 році, і за здавалося б невеликий час їхня продукція стала синонімом слів технологічність, економічність та екологічність, у процесі розвитку знаходячи все більше smart-функцій з управління процесами горіння.

Екологічність досягається завдяки використанню як паливо відновлюваних джерел. Застосування систем автоматизації та оригінальних інженерних рішень, що добре зарекомендували, підвищують економічність витрачання палива, підвищуючи при цьому загальний ККД теплогенеруючих пристроїв.

Матеріали та технології камінних топок Hoxter

Каміни Hoxter виготовляються з котлової сталі P265GH, яку, крім виробництва теплогенеруючих пристроїв, використовують для виробництва трубопровідних систем з високого тиску. Це гарантує цілісність конструкції каміна при перепадах температур від -50 до +450. Сталь відповідає наступним ряду європейських стандартів, і за своїми властивостями навіть перевищує вимоги камінів і камінних топок.

Асортимент камінних топок Hoxter

Каміни німецького виробника приємно вражають своїм асортиментом — будь-який користувач знайде модель на свій смак як по дизайну, так і по конструкційним особливостям.

Візуально моделі діляться на 6 типів:

 1. Класична прямокутна — камера згоряння довга та невисока.
 2. Довгувата — камера завантаження у висоту помітно більша, ніж у ширину.
 3. Квадратна — висота та ширина камери згоряння практично однакові.
 4. Тристороння — сталева тільки задня стінка камери згоряння, інші 3 грані виготовлені із загартованого скла.
 5. Тунельна — передня та задня стінки камери згоряння виконані зі скла, тоді як бічні панелі виготовлені з легованої сталі.
 6. Кутова — задня та одна з бічних стінок сталеві, передня та інша бічна стінка - із загартованого скла.

За механізмом роботи двері вони поділяються на:

 • вертикальні;
 • бокові (ліві та праві).

Особливості камінів Hoxter

Відмінна властивість Hoxter — ідеально прозоре скло навіть при постійному використанні. Це стало можливим завдяки фірмовій унікальній системі «Чисте скло», що подає повітря на дверцята в наступних пропорціях:

 • 80% — зверху вниз;
 • 20% — знизу догори.

Завдяки цьому скло камінної топки самоочищується без сторонньої допомоги. Також багато моделей відрізняються наявністю герметичної системи підведення живлення каміна вуличним повітрям за допомогою спеціального рухомого механізму. Це не дає з'являтися конденсату на трубі подачі повітря.

Майстри KaminSpexialist за бажанням можуть встановити на обрану модель, як одинарне, так і подвійне скло — все залежить від вимог до каміна.

 • Одинарні вікна — чудовий вибір для великих приміщень, які потрібно швидко прогріти.
 • Подвійні вікна — підійдуть для маленьких кімнат, оскільки зменшують променеве тепло.

Матеріал внутрішньої обробки камери згоряння відрізняється від типу пристрою:

 1. Нероліт — на модифікаціях із водяною сорочкою.
 2. Шамот — у повітряних моделях.

При цьому, всі каміни Hoxter мають систему вторинного допалювання, що економить витрату палива, допалюючи чадний газ і незгорілі частинки дров у верхній частині топки, при цьому зменшуючи викиди шкідливих сполук в навколишнє середовище. Двір без запаху горілого - погодьтеся, це добре!

Акумуляція тепла камінів Hoxter

Всі каміни цього виробника доукомплектовуються системою акумуляції тепла, що підвищує ефективність обігріву на 5-10 кВт енергії. Завдяки цьому економиться витрата палива, оскільки для досягнення потрібної температури потрібно помітно менше дров та пелет.

Автоматизація камінних топок Hoxter

Також виробник дозволяє встановити на свої топки сучасну систему контролю ABRA 6.1. З її допомогою можна контролювати процес горіння, автоматизувати всі процеси і навіть керувати ними віддалено. Сам пристрій складається з таких деталей:

 1. Дисплей — можна підключити до будь-якого місця всередині приміщення.
 2. Датчик температури — контролює стан усередині кімнати.
 3. Датчик дверей — фіксує, коли до приміщення хтось заходить.
 4. Повітряна заслінка — для перемикання режимів.
 5. Блок управління — для зручного керування.

Де купити повітряну піч Hoxter в Україні?

Повний асортимент продукції Hoxter зібраний у магазині KaminSpezialist. Також наші фахівці допоможуть у виборі та подальшій установці каміна в будь-яке приміщення — від невеликого танхаусудо великих заводських павільйонів. Подібний комплексний підхід заощадить як час, і кошти. Наші консультанти досконало знають особливості кожного товару, і допоможуть вам у його кастомізації під поточне інтер'єрне рішення з дотриманням усіх норм будівельної та пожежної безпеки.

Вгору