Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Камінні топки LL Calor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки LL Calor від Rocal: іспанське тепло у кожен будинок

LL Calor — підрозділ іспанської фірми Rocal, яка займається виробництвом практично всього, що потрібно для дому. І якщо «материнська фірма» працює як з дверима, так і кліматичною технікою, то LL Calor спеціалізується на виробництві камінних топок. Зовнішній вигляд пристроїв універсальний та підійде під будь-який інтер'єр — від скандинавського мінімалізму до вікторіанської розкоші.

Особливості камінних топок LL Calor

Всі каміни цього бренду робляться з легованого металу, що витримує коливання температур від -50°С до +450°С. Отже, вони успішно функціонують навіть у найлютішу холоднечу.

Камера згоряння та верхній дефлектор у камінів LL Calor футеровані термостійким захисним матеріалом — шамотом. Його одержують шляхом випалу при температурі понад 1300°С, і топки витримують нагрівання до цього значення без конструктивних змін. Подібне оздоблення допоможе користувачеві в економії палива — камін триматиме тепло довше, а значить підкидати дрова потрібно рідше. І, звичайно, це безпека.

Вулична подача повітря в каміні

У всіх моделях LL Calor реалізована система вуличної подачі повітря. Для цього використовується спеціальний канал, яким повітря всередину каміна потрапляє з вулиці. Це нівелює шанс потрапляння чадного газу всередину приміщення. Із застосованими сучасними технологіями виробника, його моделі не втрачають тепло навіть під час простою. Невелика дросельна заслінка з ущільнювачем перекриває потік зовнішнього повітря, завдяки чому топка підтримує свою температуру тривалий час.

Самоочисне скло повітряних печей LL Calor

Майбутні власники камінних топок можуть забути про регулярну необхідність у чищенні скла своїх опалювальних пристроїв. Це можливо завдяки інноваційній системі самоочищення скла та особливістю конструкції:

  1. Герметичні з'єднання скла з дверцятами самого каміна.
  2. Над самим склом по всій його довжині є щілина, якою повітря надходить усередину конструкції.
  3. Це повітря за допомогою направляючої пластини направляється на скло зверху вниз, таким чином створюючи повітряний «щит», що знаходиться між вогнем у топці та прозорими дверима.

Саме цей постійний потік повітря «відрізає» кіптяву і сажу, що осідає на склі.

Всі топки оснащуються містким зольником і запатентованою ручкою-ключом, що дозволяє швидко і просто відчиняти дверцята, виймаючи зольник та його вміст.

Габарити та дверцята в камінах LL Calor

Вага агрегатів відрізняється від 120 до 350 кг, так що він не створюватиме надто велике навантаження на несучі перекриття приміщення. Потужність пристрою коливається від 8 до 18 кВт, чого вистачить як невеликих будиночків на 50-70 метрів, так і величезних приміщень площею більше 200 кв.м.

Виробник пропонує дверцята 2 типів:

  • Вертикальні — з підйомним механізмом;
  • Бічні — відкриваються убік.

Де купити камінні топки LL Calor в Україні?

Найвигідніше придбати повітряні печі в магазині KaminSpezialist. Причиною тому — комплексна робота наших майстрів. Вони створять проект із встановлення каміна і потім встановлять його, дотримуючись усіх норм будівельної та пожежної безпеки.

Таке рішення — саме вивірене, тому що користувачеві не потрібно звертатися до різних компаній, переживаючи про те, як вони спрацюються та зроблять монтаж. Все зробить одна перевірена команда, що скоротить час встановлення системи до доби — разом із опрацюванням проекту це займе кілька днів.

Вгору