Що означає слово Камін? Уява малює високий зал у старовинному замку, на стінах – трофеї, під стінами – лицарські лати, а у величезному кам'яному горнилі палають цілі колоди. Або затишний кабінет, теплі дерев'яні панелі, на кріслах біля затишного вогню сидять пара джентльменів, і за скотчем із сигарами обговорюють останні новини гольфу.

Так, у абсолютної більшості людей камін - це домашнє відкрите вогнище, в якому потріскують дрова, і у якого приємно збиратися зимовими вогкими вечорами. А ще ця більшість вважають що камін - це предмет розкоші, а не необхідності. І що камін – це прерогатива винятково заможних господарів та багатих будинків. До того ж всі ці уявлення і переконання настільки зміцнилися у більшості, що стали загальноприйнятими стереотипами. Ми, команда Kaminspezialist вважаємо, що це не так. І ми хочемо зруйнувати ці стереотипи. Поки що у нас виходить.

Сучасний камін також сильно відрізняється від свого історичного предка, як повітряний гвинт Леонардо да Вінчі від сучасного вертольота. Збережено основний принцип роботи та побудови, але функціональних можливостей та коефіцієнт корисної дії – набагато більше. Все ж таки наука не стоїть на місці. Сучасним каміном можна по-справжньому ефективно опалювати будинок, використовуючи його як допоміжне, так і основне джерело тепла. Якщо це водяний камін, то його можна включити до загального контуру водяного опалення, який живить водогрійні батареї або систему “тепла підлога”. Вибираєте повітряний камін – можна точково розвести тепле повітря по всьому будинку. Сучасний камін - високопродуктивний теплогенеруючий пристрій, спроектований за всіма законами термодинаміки та виконаний із сучасних високотехнологічних матеріалів. Ну і за всіх своїх можливостей як пристрій, що створює тепло в будинку, камін може запропонувати те, чого немає в жодному котлі або тепловому насосі. А саме - красу живого вогню, якою можна насолоджуватися при кожному використанні каміна.

Безпека - це наріжний камінь у будь-якій людській діяльності. Будь-яке джерело тепла з відкритим вогнем завжди було дуже небезпечним елементом будинку. Але слава технологіям, це залишилося у минулому. Сучасний камін безпечніший, ніж ті ж звичні нам класичні дров'яні печі, які досі встановлюються в приватних будинках. І критеріїв одразу кілька. Насамперед це зменшення пожежонебезпеки. Ключовим елементом безпечної експлуатації сучасного каміна є продумана система димоходу. Все ж таки в основному для елементів даху, кроквяної системи і перекриттів є дерево - матеріал дуже горючий. Але за рівня сучасних технологій це вже не проблема. Друге – контроль (вірніше його відсутність) чадного газу та інші моменти, пов'язані з відкритим вогнем. Тут на допомогу приходить і автоматика, і якість виконання самих камінів. Ну і звичайно це грамотно зроблений монтаж, правильна теплоізоляція, якісні компоненти та матеріали. Наші каміни є безпечними.

Ми “хворі” камінами. Ми займаємось усім, що пов'язано з камінами із 2007 року. І всі наші знання, досвід і вміння, ми готові запропонувати нашим клієнтам. Ми не пропонуємо просто купити камін – це буде дуже банально і часом навіть небезпечно. Правильний камін це коли він повністю інтегрований в теплову схему будинку. І подібну інтеграцію часто-густо необхідно починати якщо не на рівні проектних робіт, то непогано було б на початку будівництва. Так, наша компанія може встановити камін вже в готовий будинок, але часто необхідно проводити комплекс заходів щодо дотримання пожежної безпеки. Втім – це вже деталі, які варто обговорювати. Ми пропонуємо не просто спосіб недорого, швидко та безпечно обігрівати ваш будинок – ми пропонуємо шматочок магії. Магії живого вогню, що створює неповторний затишок у будинку. І дарує емоції, які запам'ятаються на все життя. І хто знає, може через багато років найяскравішим спогадом дитини, що виросла, буде те, як він зі своїм батьком виловлював гарячу печену картоплю з каміна батьківського будинку. А це дорого коштує.