Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Камінні топки Scan

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки Scan — тепло з Данії у будинках України

Scan — датський виробник камінних топок, який радує клієнтів своєю продукцією починаючи з 1978 року. Вже понад 40 років він займається створенням опалювальних приладів, що відповідають передовим європейським екологічним стандартам.

Особливості топок Scan

Основна спеціалізація бренду — виробництво камінних топок із жароміцної сталі. Зовнішнє облицювання виготовляється з наступних матеріалів:

 • піщаник;
 • забарвлена сталь;
 • стеатит — теплоємний камінь, який певний час віддає акумульовану енергію.

Всередині топка футерується вермикулітом — теплоізоляційним матеріалом із сімейства гідрослюд, що захищає внутрішню поверхню від перегріву. Така обшивка легко витримує температуру вогню до 1200 °С, і створює гарну та безпечну теплоізоляцію.

Каміни Scan сподобаються любителям незвичайних інтер'єрних рішень, оскільки виробник пропонує на вибір такі відтінки внутрішнього та зовнішнього оздоблення:

 • чорний;
 • білий;
 • сріблястий;
 • червоний;
 • зелений.

При цьому варто відзначити зручність користування. Компанія приділяє увагу своїм ручкам. У багатьох моделях цього виробника ручка дверцят, зроблені з алюмінію, знаходяться поза зоною нагріву. І навіть при повному завантаженні камери згоряння отримати опік неможливо. Окрім алюмінієвих ручок, у камінних топок Scan є моделі, виготовлені з:

 • каменю;
 • ударостійкого скла.

Також ви можете вибрати дверцята, що самозакриваються. Вам досить легко торкнутися її — далі вона «стане на місце» сама. Прямо за нею розташований великий зольник, який за середнього ступеня інтенсивності використання каміна необхідно чистити раз на 2 тижні.

ККД відрізняється від 77,5% до 83%. Це дуже хороший показник для камінних топок, що показує їхню якість реалізації та продуманості конструкції. Деякі моделі мають подвійну і навіть потрійну систему допалювання, що дозволяє використовувати весь потенціал з обмеженої кількості ресурсів — після згоряння палива агрегат підпалює гази, що утворилися в процесі їхнього горіння. Це економить витрату та позитивно впливає на екологічність. Багаторазове допалювання використовує у своїй роботі ті гази, що зазвичай вважаються токсичними — завдяки такій системі вони повністю згоряють, позбавляючи природу шкідливих викидів, а мешканців неприємного запаху з димаря у дворі.

Візуально камінні топки Scan діляться на:

 1. Прямокутні — шанувальникам класики.
 2. Квадратні — заощаджують кожен сантиметр.
 3. Витягнуті — для вузьких, але високих приміщень.
 4. Кутові — тим, хто хоче дивитися на вогонь одразу з двох сторін.
 5. Тристороння — щоб спостерігати за полум'ям із будь-якої точки приміщення.

У всіх моделях є система самоочищення скла, яка служить природним повітряним щитом між полум'ям і прозорою панеллю.

Система зберігання тепла Scan

Вибираючи топки лінійки High Top, ви зможете встановити систему акумуляції HSS, що триматиме тепло навіть через 12-13 годин після догоряння дров. Це помітно заощаджує ресурси, тому що для підтримки комфортної температури в приміщенні морозної ночі достатньо завантажити піч 1 раз наприкінці дня. Далі система видаватиме акумульоване тепло до ранку.

Де купити повітряні топки Scan в Україні?

Логічніше купувати камін там, де можуть зайнятися його проектуванням та встановленням — це суттєво економить час та сили під час пошуку фахівців. Спрацьована професійна команда майстрів працює помітно швидше, ніж люди з різних структур, і головне - зробити це з дотриманням усіх норм пожежної безпеки.

Команда професіоналів, готових приступити до справи, чекає вас у магазині Kamin Spezialist — щоб скористатися «установкою під ключ» Вам достатньо зазначити у заявці необхідність проектування та монтажу системи. Далі все зроблять наші майстри!

Вгору