Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Камінні топки ROMOTOP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки Romotop — європейський затишок для українських будинків

Romotop — чеський виробник опалювального обладнання, який радує користувачів своєю продукцією понад 30 років. Починаючи з 2014 року, компанія налагодила поставки в Україну, тому тепер місцеві цінителі натурального опалення приміщень за допомогою камінних топок можуть гідно оцінити продукцію бренду.

На даний момент компанія серійно виробляє понад 100 одиниць товарів, 82 з яких — камінні топки. Вони, у свою чергу, поділяються на:

 • водяні — з можливістю підключення до системи водяного опалення та використовувати як котел для обігріву всього будинку;
 • повітряні конвекційні — для прогрівання повітря у прилеглих кімнатах.

Асортимент камінів Romotop

Виробник може похвалитися величезним асортиментом топок на будь-який смак та гаманець. Усі моделі поділяються на такі підвиди:

 • прямокутні — поціновувачам класики;
 • довгасті — у висоту помітно більше, ніж у ширину;
 • квадратні — приблизно однакові в ширину та висоту;
 • тунельні — для тих, хто хоче, щоб один камін працював на 2 кімнати;
 • кутові — передня та бічна стінка зі скла, в той час як решта пристрою складається із сталі;
 • трьохсторонні — передня та 2 бічні стінки зі скла.

Всі моделі футовані термостійким шамотом, який витримує до 1300-1500 °С. Всього в компанії є 2 види облицювання:

 • темна — універсальна, що підходить під будь-який інтер'єр;
 • бежева — поціновувачам натуральних відтінків.

Тип відкриття дверей відрізняється від моделі до моделі:

 • вертикальний — тим, хто воліє тягнути дверцята вгору;
 • бічне — класичний напрямок руху (можна як зліва направо, так і праворуч наліво).

Переваги камінних топок Romotop

Крім високої якості самої продукції, каміни Romotop мають такі переваги:

 1. Безшумний механізм підйому дверцят Silent Lift.
 2. Розмаїття теплових потужностей — від 2,5 кВт для кімнат площею 30 метрів до потужних пристроїв на 15-18 кВт для ангарів та складів.
 3. Підведення вуличного повітря — чадний газ та інші шкідливі викиди не потраплять у приміщення, оскільки немає отворів у приміщення.
 4. Самоочисне скло — особливий тип подачі повітря на дверцята топки зсередини, що створює невидимий «щит», що захищає від золи та кіптяви.
 5. Місткий ящик для золи — заповнюється довго, чиститься легко.
 6. Інтуїтивно зрозуміле управління інтенсивністю горіння — поворот регулятора змінює обсяг поданого повітря, змінюючи швидкість горіння.
 7. У моделей з ніжками — висота регулюється.
 8. Система допалювання Double Spin — для економії на дровах і брикетах, камін при роботі допалює гази з мікрочастинками не згорілого пального. Поліпшується повітря надворі, оскільки туди не виділяються шкідливі речовини. Це дуже помітно у безвітряну погоду. Зменшується засадження димоходу.
 9. Теплообмінник Tripple Pass для моделей з водяним обігрівом — димові гази пройдуть через теплообмінник тричі. Це реалізовано для отримання більшої кількості тепла з обмеженої кількості палива. Подібна система покращує ККД агрегату на 8-10%.
 10. Багато моделей з димарем в 150 мм — топка підключається до вузьких димарів, можна використовувати в старих будинках.

Теплонакопичувальні комплекти Romotop

Більшість камінних топок з асортименту бренду працюють зі спеціальними комплектами ROMOTOP MAMMOTH, що збільшують час охолодженя каміна до 7-9 годин. Це дозволяє закінчити топити ввечері і всю ніч бути в теплі, не переймаючись тим, що згорять дрова.

Де купити камінні топки Romptop в Україні?

Оптимально та вигідно купувати водяні та повітряні топки у компаній, які займуться проектуванням системи та монтажем агрегату в майбутньому. Саме це є специфіка магазину KaminSpezialist — місця, де зібралися найкращі професіонали камінної справи.

Під час замовлення достатньо вказати те, що вам потрібні додаткові послуги. Далі наші майстри візьмуть усі турботи щодо встановлення системи у свої руки. Передаючи цю справу «під ключ» одній компанії ви заощаджуєте час і нерви, тому що тепер вам не потрібно буде переживати через узгодження та документообіг між двома різними підприємствами — все робить одна команда, на рахунку яких багато вдало реалізованих проектів.

Вгору